pulover cu buline si fundita ieftine
Pulover dama maro cu buline bleu
Este un pulover dama maro, cu buline bleu si adaos de lana. pulover dama maro cu buline bleu decolteu rotund Material: adaos de lana Compozitie: 61% acril, 15% ...
Pulover din tricot verde Petra cu guler cu buline si brosa detasabila
Pulover din tricot verde Petra cu guler cu buline si brosa detasabila <div><p start="208" end="443">Puloverul <strong start="218" end="227">Pe...
Te-ar putea interesa si:
Helanca pulover cu guler inalt, masura mare, roz
Are maneci lungi si guler inalt Material: 50% vascoza, 25% poliester, 25% poliamida. Materialul este extensibil. Are talie unica si se potriveste pentru masuril...
Pulover tip poncho petrecut asimetric, bej
Are maneci fluture si decolteu barcuta Material: 50%vascoza, 31% poliester, 19% nylon Are talie unica si se potriveste pentru masurile S,M,L,XL Dimensiuni: bust...
Lauren Ralph Lauren pulover pentru femei cu bumbac
Croiala slim, care subliniaza subtil silueta, creand un aspect armoniosStil universal, care permite crearea de tinute atat pentru intalniri sociale, cat si pent...
-19%
Pulover coniac, moale si fin cu trei nasturi mari aurii, oversize
Are maneci lungi si decolteu in V Material: 100% acril Descriere dimensiuni, fara a fi intins materialul: S M: umeri 41 cm, bust 104 cm, lungime 60 cm M L: umer...
La Mania pulover pentru femei din lana NANA
Croiala relaxed fit favorizeaza libertatea deplina de miscare si o asezare lejera pe corpModelul de tip pulover, care se imbraca peste cap, simplifica crearea t...
Helanca pulover cu maneca scurta, nasturei metalici si guler scurt, verde oliv
Are maneci scurte si guler usor ridicat Are pe maneca nasturei metalici decorativi aurii Material: 51% vascoza, 28%poliester, 21% poliamida. Materialul este ext...
iBlues pulover pentru femei din lana IBLFRAGOLA
Croiala relaxed fit favorizeaza libertatea de miscare, oferind o asezare lejera pe silueta100% lana virgina ajuta la mentinerea caldurii, ramanand in acelasi ti...
AllSaints pulover pentru barbati din lana merino
Croiala slim ajuta la evidentierea siluetei masculine, oferind un aspect esteticFibrele din lana merino ajuta la mentinerea caldurii si sunt moi la atingereMate...
Marc O'Polo pulover pentru femei cu amestec de lana
Croiala relaxed fit favorizeaza libertatea de miscare si confortul la purtareTricotul cu adaos de lana si viscoza favorizeaza mentinerea caldurii corporaleMater...
Pulover barbati gros slim fit ZR A6553 94-2
Pulover barbati slim fit tip Zara Pulover casual - Pulover office - Pulover slim fit - Pulover eleganta Material: Bumbac + Poliester Nuantele culorilor produsel...
Pulover cu nasturei aurii pe decolteu si la maneci, negru
Are maneci lungi si guler inaltat Are nasturei metalici aurii pe decolteu si vertical pe terminatia manecilor Material: 35% vascoza, 30% poliamida, 25% modal, 1...
BOSS Orange pulover pentru barbati cu amestec de casmir Anion_S
Croiala regular fit asigura libertate de miscare si o potrivire universala pe silueta.Stilul universal face ca modelul sa fie potrivit pentru numeroase tinute.P...
Cardigan dantelat cu mohair, cu model foarte fin , pulover casual chic rosu carmin
Are maneci lungi cu mansete mai stranse, si decolteu in V Se inchide cu 3 nasturi Material: 70% kid mohair, 30% poliamida Descriere dimensiuni, fara a fi intins...
Armani Exchange pulover pentru barbati
Croiala regulara favorizeaza libertatea de miscare si o adaptare universala la siluetaStilul casual face ca acest model sa fie potrivit pentru multe tinute ziln...
Pulover barbati gros slim fit negru T3578 110-2
Pulover barbati slim fit tip Zara - Colectia noua Pulover casual - Pulover office - Pulover slim fit - Pulover eleganta Material: Bumbac + Poliester Nuantele cu...
Barbour pulover pentru barbati cu lana
Croiala regular fit favorizeaza libertatea de miscare si o asezare universala pe siluetaModelul bej uni face ca acest model sa fie o propunere versatila pentru ...
AllSaints pulover pentru barbati cu lana CYCLONE
Croiala regulara favorizeaza libertatea de miscare si o potrivire universala pe silueta masculinaStilul casual face ca modelul sa fie potrivit pentru intalniri ...
-11%
Pulover versatil cu maneca fluture si nasturi decorativi, negru
Are maneca fluture 3 4, cu nasturi decorativi imbracati in acelasi material Decolteu rotund la baza gatului, usor ridicat Material: 50% vascoza, 28% poliester, ...
Patrizia Pepe pulover pentru femei cu amestec de lana
Croiala mulata slim fit modeleaza subtil silueta, favorizand un aspect elegantStilul universal face ca modelul sa se potriveasca tinutelor business, clasice si ...
iBlues pulover pentru femei din lana IBLFRAGOLA
Croiala lejera favorizeaza libertatea de miscare, oferind o asezare lejera pe silueta100% lana virgina ajuta la mentinerea caldurii, ramanand in acelasi timp mo...