Hanorac-pulover cu gluga si buzunar marsupiu, negru
Cumpara online Hanorac-pulover cu gluga si buzunar marsupiu, negru la numai 129.99 lei. Are maneci lungi Are gluga cu siret pentru reglare Are buzunar marsupiu aplicat pe fata Este talie unica si se potriveste pentru masurile: S, M, L Material: 50%vascoza, 25%cashmere, 10%angora, 15% spandex. Materialul este extensibil Dimensiuni:...
Produse similare:
Helanca pulover cu maneca scurta, nasturei metalici si guler scurt, verde oliv
Are maneci scurte si guler usor ridicat Are pe maneca nasturei metalici decorativi aurii Material: 51% vascoza, 28%poliester, 21% poliamida. Materialul este ext...
Pulover cu impletitura decorativa si decolteu in V, negru
Are maneci lungi usor bufante si decolteu in V Are o impletutura decirativa pe fata Material: 44% vascoza, 13% modal,24% nailon, 19% poliester,. Materialul este...
-17%
Pulover versatil cu maneca fluture din vascoza, gri
Are maneca fluture 3 4 Material:50% vascoza, 28% poliester, 22% poliamida, nylon. Materialul este extensibil Are talie unica si se potriveste pentru masurile S,...
Helanca pulover cu maneca scurta, nasturei metalici si guler scurt, verde
Are maneci scurte si guler usor ridicat Are pe maneca nasturei metalici decorativi aurii Material: 51% vascoza, 28%poliester, 21% poliamida. Materialul este ext...
-19%
Pulover camel moale si fin cu trei nasturi mari aurii, oversize
Are maneci lungi si decolteu in V Material: 100% acril Descriere dimensiuni, fara a fi intins materialul: S M: umeri 41 cm, bust 104 cm, lungime 60 cm M L: umer...
Pulover cu pietricele argintii, cu guler inalt si maneca 3 4, din tricotaj fin, verde olive
Are maneci 3 4 si guler inalt Are pietricele gen marcasite, argintiu inchis pe umeri si maneci Material: 44% vascoza, 13% modal,24% nailon, 19% poliester,. Mate...
Puloveras cu decolteu in V, din tricotaj fin, caramiziu
Are maneci lungi si decolteu in V Material: 50% vascoza, 13% modal,18% nailon, 19% poliester,. Materialul este extensibil. Descriere dimensiuni, fara a fi intin...
-12%
Pulover pufos cu alpaca, volane la maneci si decolteu in V , model casual chic, maro
Are maneci lungi cu volan la terminatie Are decolteu in V Material:15% alpaca, 3% elastan, 37% poliamida, 45% poliacrilic. Materialul este extensibil Are talie ...
Pulover alb cu striatii, cu bust petrecut in V si nasturei pe-o parte
Are maneci lungi si decolteu in V Are pe o parte nasurei decorativi Material: 50% vascoza, 30%poliester, 20% poliamida. Materialul este extensibil. Descriere di...
Helanca pulover cu guler inalt, masura mare, roz
Are maneci lungi si guler inalt Material: 50% vascoza, 25% poliester, 25% poliamida. Materialul este extensibil. Are talie unica si se potriveste pentru masuril...
Puloveras cu decolteu in V, din tricotaj fin, fucsia
Are maneci lungi si decolteu in V Material: 50% vascoza, 13% modal,18% nailon, 19% poliester,. Materialul este extensibil. Descriere dimensiuni, fara a fi intin...
Pulover cu nasturei aurii pe decolteu si la maneci, albastru
Are maneci lungi si guler inaltat Are nasturei metalici aurii pe decolteu si vertical pe terminatia manecilor Material: 35% vascoza, 30% poliamida, 25% modal, 1...
Helanca pulover cu guler inalt si nasturei pe maneca, verde smarald
Are maneci lungi si guler inalt Are patru nasturei metalici aurii dispusi pe verticala, si un mic slit, pe mansetele manecilor. Material: 51% vascoza, 28% polie...
Pulover cu maneca scurta si nasturi metalici decorativi, verde olive
Are maneci scurte si decolteu la baza gatului Are nasturi metalici decorativi aurii Material: 51% vascoza, 28%poliester, 21% poliamida. Materialul este extensib...
Pulover mov cu striatii, cu bust petrecut in V si nasturei pe-o parte
Are maneci lungi si decolteu in V Are pe o parte nasurei decorativi Material: 50% vascoza, 30%poliester, 20% poliamida. Materialul este extensibil. Descriere di...
Helanca pulover cu guler inalt si nasturei pe maneca, mov
Are maneci lungi si guler inalt Are patru nasturei metalici aurii dispusi pe verticala, si un mic slit, pe mansetele manecilor. Material: 51% vascoza, 28% polie...
Helanca pulover cu maneca scurta, nasturei metalici si guler scurt, alba
Are maneci scurte si guler usor ridicat Are pe maneca nasturei metalici decorativi aurii Material: 51% vascoza, 28%poliester, 21% poliamida. Materialul este ext...
Pulover evazat cu angora, cu insertii laterale brodate, gri
Are maneca lunga La baza pe laterale si spate are insertii cu un material cu broderie Material:pulover: 10% angora, 47% vascoza, 28% poliester, 15% poliamida; i...
Helanca pulover cu guler inalt si nasturei pe maneca, galbena
Are maneci lungi si guler inalt Are patru nasturei metalici aurii dispusi pe verticala, si un mic slit, pe mansetele manecilor. Material: 51% vascoza, 28% polie...
-22%
Pulover cu nasturi decorativi impletitura decorativa pe piept si decolteu in V, bej
Are maneci lungi si decolteu in V Are o impletutura si nasturi metalici aurii decorativi pe fata Material: 80% acril, 20%poliester Descriere dimensiuni, fara a ...